top of page
IMG_5100.JPG

 Nábory od 4 let - celoročně

Přijďte se podívat, vyzkoušet

Pondělí a Středa - 17:00 - 18:00

Mládež SK Vinařice

Děti hrají fotbal
MP_Male_2.jpg
MZ_Male.jpg

Již větší fotbalové naděje

Naše nejmenší naděje

V současnosti naše nejstarší fotbalové naděje v mládežnických skupinách

Realizační tým

IMG_2530_edited.jpg

Eva Klárová

Manager mládeže

Mládež SK Vinařice by nebyla tam kde je nebýt trenérky Evičky. Ta organizuje celou oblast mládeže a zároveň je držitelem trenérské licence C a věnuje se rozvoji především těch nejmenších a začínajících hráčů od 3 let, kde je třeba notná dávka trpělivosti.

Vobo_edited.jpg

Petr Voborník

Trenér mládeže MP/SP

Trenér Petr je primárně trenérem našeho A týmu. Nicméně aktivně se zapojuje i do rozvoje naší mládeže. Petr je jedním z našich nejzkušenějších a nejzapálenějších členů. Během jeho působení u A týmu se postupně podařilo postoupit z III. třídy okresu až do krajské soutěže.

Sucharda.jpg

Petr Suchý "Suchar"

Trenér mládeže MŽ

Trenér Petr je bývalým hráčem A týmu v našem realizačním týmu mládeže. Má velké množství zkušeností z aktivní kariéry hráče, které nasbíral mimo jiné i během zahraničních angažmá. Nyní se však vrátil zpět do Vinařic a předává tyto zkušenosti dál.

Mara.jpg

Vladimír Mařík

Trenér mládeže SŽ

Trenér Mářa je dalším z hráčů našeho A týmu a věnuje se intenzivně dalšímu vzdělání v oblasti rozvoje herních dovedností našich mladých talentů.

RK_edited.jpg

Robert Klár

Trenér mládeže  MiniP/MP

Trenér Robert se primárně věnuje naším nejmenším kategoriím mini přípravky a mladší přípravky a získává zkušenosti od ostatních zkušenějších kolegů. Je také držitelem trenérské licence C.

IMG_5102_edited.jpg

Petr Herlík

Asistent trenéra MŽ/SŽ

Trenér Petr je jedním z rodičů, kterí se aktivně zapojují do trénování mládeže. Jeho specialitou jsou především kondiční cvičení a cvičení se zaměřením na celkový rozvoj pohyblivosti mládeže.

Susa.jpg

Petr Suchý "Sůša"

Trenér mládeže MŽ

Trenér Sůša se vrátil po delší pauze a vzhledem k jeho zkušenostem jako hráče mu byla předána skupina žáků. Petr se snaží získat znalosti nejnovějších trendů pomocí zkušenějších kolegů z oboru a je žhavím kandidátem na studium licencí...

symbol_questionmark.png

Jiří Hrma

Trenér mládeže MP/SP

Jirka je dalším členem našeho trenérského týmu a zároveň golman A týmu. Jirka má zkušenosti jak z fotbalové praxe v mládežnickém sportu tak i z jiných sportů především hokeje.

Cica_Zeli_edited.jpg

Lukáš Čičmanec

Kondiční trenér SP/MŽ

Trenér Číča je posledním z řad hráčů A týmu, který se stará o naší mládež. Má zkušenosti jak ze studia na škole tak i z různých zahraničních angažmá kde se věnoval jak fotbalu tak mimojiné i trénování hokejistů.

symbol_questionmark.png

Jan Krejčí

Trenér mládeže SŽ

Trenér Honza je naším nejnovějším členem trenérského týmu. Má za sebou spoustu zkušeností z hráčské kariéry, ale momentálně mu zranění neumožňuje aktivně pokračovat. Tudíž se rozhodl, že se bude, alespoň předávat své zkušenosti mladší generaci.

bottom of page