Mládež SK Vinařice

MP_Male_2.jpg
SP_Male.jpg
MZ_Male.jpg

Naše nejmenší naděje

Již větší fotbalové naděje

V současnosti naše nejstarší fotbalové naděje v mládežnických skupinách

 

 Nábory od 4 let - celoročně

Přijďte se podívat, vyzkoušet

Pondělí a Středa - 17:00 - 18:00

 

Realizační tým

Eva Klárová

Manager mládeže

Mládež SK Vinařice by nebyla tam kde je nebýt trenérky Evičky. Ta organizuje celou oblast mládeže a zároveň je držitelem trenérské licence C a věnuje se rozvoji především těch nejmenších a začínajících hráčů od 3 let, kde je třeba notná dávka trpělivosti.

Petr Voborník

Trenér mládeže MP/SP

Trenér Petr je primárně trenérem našeho A týmu. Nicméně aktivně se zapojuje i do rozvoje naší mládeže. Petr je jedním z našich nejzkušenějších a nejzapálenějších členů. Během jeho působení u A týmu se postupně podařilo postoupit z III. třídy okresu až do krajské soutěže.

Petr Suchar

Trenér mládeže MP

Trenér Petr je aktivním hráčem A týmu v našem realizačním týmu mládeže. Má velké množství zkušeností z aktivní kariéry hráče, které nasbíral mimo jiné i během zahraničních angažmá. Nyní se však vrátil zpět do Vinařic a předává tyto zkušenosti dál.

Mária Súkeníková

Asistent trenéra MP

Trenérka Mája je dalším ze zástupců z řad rodičů. Momentálně nám pomáhá v rozvoji těch nejmenších.

Vladimír Mařík

Trenér mládeže SP/MŽ

Trenér Mářa je dalším z hráčů našeho A týmu a věnuje se intenzivně dalšímu vzdělání v oblasti rozvoje herních dovedností našich mladých talentů.

Lukáš Čičmanec

Kondiční trenér SP/MŽ

Trenér Číča je posledním z řad hráčů A týmu, který se stará o naší mládež. Má zkušenosti jak ze studia na škole tak i z různých zahraničních angažmá kde se věnoval jak fotbalu tak mimojiné i trénování hokejistů.

Robert Klár

Trenér mládeže  MŽ/MP

Trenér Robert je nejnovějším členem našeho realizačního týmu a získává zkušenosti od ostatních zkušenějších kolegů. Je také držitelem trenérské licence C.

Petr Herlík

Asistent trenéra SP/MŽ

Trenér Petr je jedním z rodičů, kterí se aktivně zapojují do trénování mládeže. Jeho specialitou jsou především kondiční cvičení a cvičení se zaměřením na celkový rozvoj pohyblivosti mládeže.

 
 

Registrační formulář

  • Facebook
  • Instagram

©2020 by SK Vinařice. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now