1:5

TJ Sokol Nové Strašecí
vs
SK Vinařice

Naše Starší žáky začala nová sezóna. Změn bylo hodně, těžká Rakovnická skupina, přechod na velké hřiště. Musím říct, že 1vni soutěžní zápas jsme odehráli na výbornou. Výhra 5:1 s týmem Nového Strašecí mě moc těší... Nejen že kluci dle mého podali krásný výkon do jednoho, ale ukázali že i po taktické stránce z nich začínají být super fotbalisti a na Naší hru se dá i pěkně koukat. Dnes všichni super

1:10

SK Vinařice

vs

SK Senomaty

Po dnešním debaklu 10:1 s velice kvalitním týmem SK Senomaty můžu napsat jen jedno. Každá porážka Nás může jen posunout. I to k fotbalu patří, důležité je postavit se k tomu celem a začít na sobě víc makat. Kluci odehráli 60 minut slusne utkání, pak Nám to tam napadalo. Soupeř byl dneska prostě lepší, jeden moudrej tatínek jednou řekl, vyhrávat s pokorou, prohrávat se ctí. Dneska jsme dostali lekcí, tak hlavu vzhůru kluci, chleba levnější nebude, jedeme dál

2:1

SK Sparta Řevničov

vs

SK Vinařice

Do zápasu jsme vstoupili velice slušně, kombinačně jsme se dostávali do slušných akci a zakončení, soupeř naopak hrozil z brejků, ale rozhodně misky vah a herní převaha byla na Naší straně. Bohužel, po několika spálených šanci(hrozil i soupeř ale spíše z brejků) jsme 2 minuty před půli, naší chybou přišli o míč a soupeř trochu z ničeho šel do vedení 1:0.

SK Rakovník

Čekal Nás nejsilnější tým soutěže SK Rakovník. Do té doby měl skóre 33 vstřelených gólů a 4 inkasované. Proto pro mě výsledek 3:8 prohra nebyl zas tak špatný. Nakonec bych chtěl poděkovat L.Kaiserove, která Nám přišla pomoct po 3 letech a musím říct, že podala úžasný výkon, ukázala jak moc talentovaná je a že nic nezapomněla, patřila k nejlepším na hřišti. A mladičkému Vlčkovi, který Nám byl vypomoct ze Starší přípravky, a ukázal, že patří k největším talentům Naší mládeže.

SK Vinařice

Utkání jsme zvládli a vezeme zaslouženou výhru 4:1. Do utkání jsme nevstoupili dobře...

1:2

SK Vinařice

vs

SK Baník Libušín/Sokol Hostouň

Nemastný neslaný výkon a porážka 2:1. Vstup do zápasu velice dobrý, krásná akce a gól na 1:0. Bohužel Nás to uspokojilo a začali jsme se po hřišti ploužit jak leklé ryby. Místo toho, aby jsme si zahráli fotbal a dali 3-4 branky. Bohužel jsme se raději přizpůsobili vlažnému výkonu soupeře...

2:4

FK Kněževes

vs

SK Vinařice

Koncert řídili T.Kunc s H.Martinovskym!!! Sehráli jsme další mistrovské utkání proti týmu SK Kněževes/Chrášťany a vezeme důležitou výhru 4:2. Kluci s Lucou dali zapomenout na špatný výkon proti Libušínu a sehráli nádherné, bojovné a hodně pohledné utkání.