Výsledek - 1:7

TJ Sokol Klobuky
vs
SK Vinařice

Překvapení v Klobukách, hlavně co se týká výše brankového rozdílu. Vinařice dorazily posílené návraty A-třídních Čampulky a Maříka a v pátek dotaženým přestupem braškovského brankáře Martina Kohouta. Naopak za domácí musel do brány hráč z pole Danda. „Pochválil bych celý tým, ale vyzdvihnu v útoku hrajícího Kořínka, který svým důrazem donutil domácího Nauše ke dvěma vlastencům,“ netajil spokojenost vedoucí týmu Vinařic Lubomír Sládek.

Výsledek - 3:0

SK Slaný B

vs

SK Vinařice

Bohužel tentokrát se překvapení nekonalao a naši borci podlehli SK Slaný na jejich půdě 3:0. Nicméně rozhodně si zaslouží aši podporu, protože ani za špatného vývoje zápasu a špatného počasí rozhodně nedali nic zadarmo a bojovali do konce.

2:3p

SK Vinařice

vs

Sokol Jedomělice

Dobře rozjeté utkání se nám nepodařilo dovézt do úspěšného konce a především díky neproměněným šancím nakonec odcházíme pouze s jedním bodem.

4:1

TJ Baník Lubná

vs

SK Vinařice

Černá nedělě 13.9.2020 A-týmu a B-týmu. Oba týmy prohrály venku A 4-1,B 6-2 na Slavoji. Ač vstřelily první góly.
Opět se potvrdilo přísloví "První vyhrání z kapsy vyhání".
A -tým doplatil na nedostatek čerstvých hráčů, ač na lavičce bylo 5 hráčů na střídání, kteří krom Frolíka (po zranění) měli v nohách doplední zápas Na Slavoji.
Nebyl k dispozici Čampulka, Čičmanec, Sokol a v minulém kole vyloučený Šašek.

2:5

SK Vinařice

vs

TJ Tatran Rakovník "B"

Bohužel další prohrané utkání.Po středeční výhře, ač na penalty nad Novým Strašecím byl dnešní výkon rozčarováním.Jak říkal Evička diváci za tento výkon nechtěli platit vstupné.A není se co divit.Bohužel pokyny trenéra důsledné obsazování někteří hráči neplní a z toho padají góly do naší sítě .Bohužel jedna s činností ve fotbale a to obraná je velmi důležitá.Hlavně při naší střelecké impotenci.Bohužel není ,kde brát a při zraněních ,které náš tým provázejí.A to je v našem úzkém kádru hráčů znát.

SK Braškov

Teprve druhá výhra v podzimní části.Sehráli jsme dobré utkání i když jsme se opět dopustili několika chyb v rozehrávce.Ta by nás i nemuselo mrzet ,chyby dělá každý.To bychom ,ale museli proměnit naše gólové šance.Bohužel v tomto máme ještě co zlepšovat.A co je na tom potěšující,že hráči byli za výkon ,který podali od diváků pochváleni a to je ocenění jejich hry .Bohužel,ale zatím další 3 zápasy se musí odehrát bez diváků.

TJ Sokol Nové Strašecí

Pohárové utkání s učastníkem I-A třídy nebyla žádná procházka růžovou zahradou.Domácí krapet zdecimovaní zraněními poskládali sestavu z toho co bylo dispozici. Hosté hned z kraje utkání zaměstnali Švandrlika a zahřáli ho na provozní teplotu ve 3 min vyráží na roh a v 7 min zlikvidoval další šanci hostů. Utkání do konce poločasu probíhalo utkání s útoky na obou stranách.

V druhém poločase jsme po akci Tygla ,který po pravá straně zatáhl míč a nacentroval do vápna, kdy byl pohotový ŠTEFEK a vsítil 1 -0. Ve 48 .min se opět vyznamenal Švandrlík, kdy zlikvidoval tutovku hostů. Během druhého poločasu se střídali útoky na obou stranách hřiště.A na plac se dostali všichni hráči z lavičky.kteří vystřídali zraněné či unavené hráče.

Bohužel jak se mezi diváky tipovalo, že Zelenka bude vyloučen tak se v 86 .min stalo. Hosté.ač říkali,že nechtějí postoupit tak nás zmáčkli a v 88 min. srovnali na 1-1 pouhé dvě minuty do konce utkání. A šlo se na pentle.

28/10/2020 14:30