7:1

SK Vinařice
vs
SK Buštěhrad

Po cca 10 měsících se hrálo ve Vinařicích mistrovské utkání dospělých. Bohužel ne v I-B třídě,ale v okresním přeboru.Toto rozhodnutí bylo z důvodů nedostatku hráčů(bylo zrušeno B- mužstvo)a odchodem 3 hráčů ,a mužstvo se doplňuje dorostenci.Jinak bylo vidět,že někteří hráči v covidové době přibrali nějaké kilečko navíc.
K zápasu začali jsme ve velkém stylu a v prvních minutách to vypadlo na debakl hostů již v prvém poločasu. Nastřelili jsme břevno,tyč a po druhém gólu se hra vyrovnala a až v závěru druhého poločasu hosté odpadli.

SK Kročehlavy

Na naše hřiště zavítal tým s bohatou fotbalovou historií, ale to už je jen vzpomínka. Kročehlavy také trpí nedostatkem kvalitních hráčů a ne jen oni i další Kladenské kluby. V zápase si krom Havleny zahráli dorostenci byť jen v druhém poločase, prootže byli šetřeni na nedělní zápas s Doksy

4:2

TJ Sokol Vraný

vs

SK Vinařice

DOMÁCÍ MĚLI PŘEVAHU A TA BYLA VYJÁDŘENA DRŽENÍM MÍČE 70:30 OPĚT SE UKÁZALO,ŽE TENTO UKAZATEL NEMUSÍ BÝT OBJEKTIVNÍ.VINAŘICE DALY V 1.POLOČASE 2 GÓLY A DOMÁCÍ JEN JEDEN VE DRUHÉM POLOČASE SE HOSTŮM NEPODAŘILO PROMĚNIT BREJKOVÉ AKCE A DOMÁCÍ SVOJI PŘEVAHU PŘETAVILI VE VÍTĚZSTVÍ.A JEŠTĚ VĚTŠÍMU GÓLOVÉMU ROZDÍLU ZABRÁNIL POPRVÉ OD ZAČÁTKU UTKÁNÍ CHYTAJÍCÍ BRANKÁŘ ŠULC

3:0

SK Vinařice

vs

FK Slovan Kladno

Výsledek dobrý, ale nebylo to tak jednoduché. Slovan měl několik šancí a netrefil branku a když už tak je vychytal Hlavatý, který byl rozhodně mužem zápasu.

2:6

SK Slavoj Pozdeň A

vs

SK Vinařice

Přebor má nového lídra, v bitvě o první místo totiž Vinařice uspěly na hřišti Pozdně nečekaně hladce 6:2. Domácí sice i bez tří hráčů základu brzy vedli, ale pak začal vinařický koncert. Hosté potrestali dvě chyby soka, pak proměnili dva brejky a ráze v půli vedli 4:1. Tohle už nemohli pustit a zaslouženě v Pozdni vyhráli. Znát byl přínos někdejšího třetiligisty Santlera.