top of page
Soccer Game

Napsali o nás

Zde si můžete přečíst některé z článků, ve kterých se onás psalo v médiích...

Malý okresní přebor Kladenska, tedy fotbalová I. B třída, skupina A, odstartovala o uplynulém víkendu nový soutěžní ročník. Odehrálo se všech sedm zápasů prvního kola, v nichž se osmi celkům z „našeho“ okresu vedlo rozdílně...

kladno.PNG

Letní turnaj Baníku Libušín fotbalových přípravek přilákal na 176 děti z šestnácti týmů, a byť předpověď počasí nevěstila nic dobrého, odehrálo se největší mládežnické klání jara na Kladensku v ideálním fotbalovém počasí.

Mladez_Clanek.PNG

Lubomír Sládek (vedoucí mužstva): Za sebe říkám, že jsou Vinařice rády! (smích) Nicméně vím, že kluci by raději hráli. Ještě do 15. března makali na soustředění na Šumavě, a i když po podzimu odešel trenér Sirůček a pak i jeho kluk do Jedomělic, věřili si. Mužstvo vzal staronový trenér Petr Voborník, který s táýmem dvakrát postoupil, vrátil se Mařík z Doks a Čampulka z Dobré, určitě bychom bojovali. Takhle aspoň vylepšíme hřiště.

Soccer Match

Vinařice – Plných 90 let trvání slaví fotbalový SK Vinařice. Slavit se bude po celý nadcházející víkend, přičemž si zahrají všechny celky klubu. Už dnes zahájí program mladší žáci soubojem okresní soutěže se Stochovem...

Drama viděli diváci Lubné, kde hosty poslal do vedení Kořínek, ale už ve 13. minutě fauloval za vápnem brankář Doležal a dostal červenou. Do brány musel zkušený Petr Suchý z pole, který je zároveň starostou Vinařic a jako správný vůdce svou partu držel. Sice z nařízeného trestňáku inkasoval, z dalšího TK podruhé, ale také čapl tři velké šance. Po obrátce už hrály hlavně oslabené Vinařice. Kořínek srovnal (63.), další šance však nevyšly a z brejku poslal Lubnou zase do vedení Henzély (81.).

Braškov po nadějném startu nadále rozdává chudým, Vinařice berou poprvé tři body. V první části přinesla mírná převaha hostů, jištěných z branky přeškoleným bekem Doležalem, branku Zelenky z přední tyče (12.). Navrátilec z krátkého lhoteckého angažmá měl na výhře výrazný podíl, zařídil penaltu proměněnou Kořínkem (52.- 0:2) a nahrál na poslední branku Tůmovi. Snížení Braškova obstaral TK propáleným skrz zeď Štoncner (70.).

Football Match

Vinařice excelovaly, hosty drtily už od úvodu a v půli vedly 4:0. Navíc vydržely hrát naplno celých 90 minut a výsledek mohl být pro hosty ještě krutější. Za zmínku stojí jedna ze dvou branek Michala Tygla, který proběhl půlku hřiště, při slalomu udělal tři borce i gólmana Pospíšila a zasunul. Pochvala míří také směrem k pěkné spolupráci bráchů Hudousků. Matěj centroval a Marek ve skluzu s pomocí tyče skóroval.
Domácí se si tak mohli užít děkovačku s fanoušky, kteří spustili i bengálské ohně (viz. Video) jako na turecké Süperlig. „Máme skvělý kotel, to asi v soutěži nemá nikdo. A patří jim díky za celou sezonu. Zápas se nám povedl od první minuty, využili jsme velkého domácího hřiště, kde se nám daří. Soupeři patří kredit za to, že se za nepříznivého stavu nesnížil k unfair zákrokům, perfektní byl i rozhodčí,“ chválil domácí hrající kouč Lukáš Čičmanec.

Tahle dáma je trochu úkazem českých trávníků. Mamka od dvou malých dětí, přesto se stíhá věnovat kompletně celé mládeži malého klubu z Vinařic u Kladna. Eva Klárová to skutečně zvládá, o víkendu dokonce se svou přípravkou triumfovala na turnaji v Unhošti.