top of page
Soccer Game

Napsali o nás

Zde si můžete přečíst některé z článků, ve kterých se onás psalo v médiích...

Napsali o nás: News & Updates

Malý okresní přebor Kladenska, tedy fotbalová I. B třída, skupina A, odstartovala o uplynulém víkendu nový soutěžní ročník. Odehrálo se všech sedm zápasů prvního kola, v nichž se osmi celkům z „našeho“ okresu vedlo rozdílně...

kladno.PNG

Letní turnaj Baníku Libušín fotbalových přípravek přilákal na 176 děti z šestnácti týmů, a byť předpověď počasí nevěstila nic dobrého, odehrálo se největší mládežnické klání jara na Kladensku v ideálním fotbalovém počasí.

Mladez_Clanek.PNG

Lubomír Sládek (vedoucí mužstva): Za sebe říkám, že jsou Vinařice rády! (smích) Nicméně vím, že kluci by raději hráli. Ještě do 15. března makali na soustředění na Šumavě, a i když po podzimu odešel trenér Sirůček a pak i jeho kluk do Jedomělic, věřili si. Mužstvo vzal staronový trenér Petr Voborník, který s táýmem dvakrát postoupil, vrátil se Mařík z Doks a Čampulka z Dobré, určitě bychom bojovali. Takhle aspoň vylepšíme hřiště.

Soccer Match

Vinařice – Plných 90 let trvání slaví fotbalový SK Vinařice. Slavit se bude po celý nadcházející víkend, přičemž si zahrají všechny celky klubu. Už dnes zahájí program mladší žáci soubojem okresní soutěže se Stochovem...

Dennik.jpg

Drama viděli diváci Lubné, kde hosty poslal do vedení Kořínek, ale už ve 13. minutě fauloval za vápnem brankář Doležal a dostal červenou. Do brány musel zkušený Petr Suchý z pole, který je zároveň starostou Vinařic a jako správný vůdce svou partu držel. Sice z nařízeného trestňáku inkasoval, z dalšího TK podruhé, ale také čapl tři velké šance. Po obrátce už hrály hlavně oslabené Vinařice. Kořínek srovnal (63.), další šance však nevyšly a z brejku poslal Lubnou zase do vedení Henzély (81.).

Starosta_Caruje.jpg

Braškov po nadějném startu nadále rozdává chudým, Vinařice berou poprvé tři body. V první části přinesla mírná převaha hostů, jištěných z branky přeškoleným bekem Doležalem, branku Zelenky z přední tyče (12.). Navrátilec z krátkého lhoteckého angažmá měl na výhře výrazný podíl, zařídil penaltu proměněnou Kořínkem (52.- 0:2) a nahrál na poslední branku Tůmovi. Snížení Braškova obstaral TK propáleným skrz zeď Štoncner (70.).

Football Match
bottom of page